FASHION

2nd HAND DENIM & NOSENE

Je veľa spôsobov recyklácie, a využitie starých džínsov na výrobu tenisiek je jedna z nich.

Novesta pred rokom predstavila unikátnu kolekciu obuvi s názvom 2nd HAND DENIM vyrobenú v limitovanom počte len niekoľko sto kusov. Uvedená na slovenský trh bude 6. marca 2017 v obchode NOSENE špecializujúci sa na second hand odevy a ktorý exkluzívne na túto príležitosť navrhol kolekciu RENEWALS by NOSENE. Jedná sa o nosené oblečenie prerobené na jedinečné kúsky s originálnym dizajnom, ktoré dokonale dopĺňa denimovú obuv.

Ak túžite vlastniť jednu z týchto jedinečných módnych vychytávok, nájdete ich na adrese Štúrova 4 v Bratislave.


 

There are many ways to recycle and making sneakers out of used jeans is one of them.

Last Spring 2016 Novesta has introduced a new original concept of 2nd HAND DENIM made in limited amounts of just a few hundred pairs. Shoes will be sold as of Spring 2017 worldwide and in Slovakia, where the shoes are (hand)made, they will launch in NOSENE. This small store specialising in second-hand clothing has put together an exclusive collection RENEWALS by NOSENE – where old clothing is being also recycled into design pieces. Each item is unique and perfectly complements the denim footwear.

You can find the store in Sturova 4, Bratislava, Slovakia.

novesta-2nd-hand-denim-renewals-nosene-ss17-7 novesta-2nd-hand-denim-renewals-nosene-ss17-4 novesta-2nd-hand-denim-renewals-nosene-ss17-3 novesta-2nd-hand-denim-renewals-nosene-ss17-6 novesta-2nd-hand-denim-renewals-nosene-ss17-5 novesta-2nd-hand-denim-renewals-nosene-ss17-2

Photo – Marianna Tomanova

Clothing – Kristina Ptacinova / RENEWALS by NOSENE

Styling & Supervision – Jana Tomas

Hair & Makeup – Mischel Warentis

Models – Radka, Mia, Alzbeta, Daniela, Miroslava / EXIT MM.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

[jr_instagram id='3']