FASHION

A Day Out

Sometimes you just need to leave the house and go indulge in nature. To leave the stress behind and relax watching the river flow, horses run, enjoy a picnic by the sunset .. Simply to to have a beautiful day out and Novesta wellies can be a great companion on adventures like this.
Niekedy potrebujete len tak vypadnúť z domu a ísť nasať silu prírody. Hodiť stres za hlavu a odreagovať sa pozorovaním tečúcej rieky, pasúcich sa koní, spraviť si piknik pri západe slnka.. Jednoducho zažiť nádherný deň vonku a gumáky Novesta budú skvelým spoločníkom pri vašich dobrodružstvách.

a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-helena-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-serena-helen-2a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-5a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-4a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-serena-winter-black-cream-3a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-serena-winter-black-cream-2a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-black-swan-wintera-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-blac-swan-winter-2a-day-out-novesta-blog-gumaky-holinky-wellies-serena-winter-blac-cream

Photo: Adam Suchanek
Styling: Jana Tomas
MakeUp&Hair: Viktoria Kovacsova
Model: Viktoria O./M-Management

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

[jr_instagram id='3']