FASHION

COLOR TRENDS Spring/Summer 2015

Every season the designers use many colors but some come out stronger than the others. Here is our selection of the fantastic four for Spring-Summer 2015!
Každú sezónu dizajnéri volia širokú škálu farieb vo svojich kolekciách, tu je ale štvorka najsilnejšich z nich na sezónu jar-leto 2015!


YELLOW

trends-ss2015-yellow-novesta-novestablog-star-master

This bright happy color celebrates a bigger comeback than ever. If you think yellow is not for you,trust us, there is plenty of shades to choose from. The trick is to figure out your skin tone and then combine it with other brights or just go with a classic black. If you are still afraid to go bright, just go with an accessory and stay in!
Táto jasná a veselá farba oslavuje obrovský návrat na scénu svetových mól. Ak si myslíte, že žltá nie je pre vás, verte, že je tam jeden odtieň pre každého. Treba len správne odhadnúť tón vašej pleti a potom ju správne skombinovať buď ďaľšimi veselými farbičkamii, alebo ju utlmiť klasickou čiernou. Ak predsa len nenaberiete dosť odvahy dať ju na seba, zoľte len doplnok alebo topánky v tejto farbe a buďte IN!

WHITE AND BLUE
trends-ss2015-white-and-blue-novesta-star-master-azure-novestablog

If black and white is too strong for you, than this combination is the one to go for. Blue and white is the perfect choice when going classic yet adding a little color statement.
Ak je čierno biela kombinácia pre vás príliš, potom táto voľba farieb je tá správna voľba. Modrá s bielou je ideálna na príležitosti, keď volíte klasický look, ale chcete pridať malý twist trochou farby.

 

ALL WHITE
color-trends-ss2015-all-white-novestablog-novesta-star-dribble-white

White in fact is not considered a color, but there is something very special and innocent about this new spring look. They key to putting more white pieces together is combining different textures and types of fabric too keep it trendy.
Biela vlastne v skutočnosti nie je považovaná za farbu, na bielej od hlavy po päty je ale niečo magické a nevinné. Kľúčom ku kombinovaniu bielych kúskov je ale rozdielnosť v materiáloch a látkach, aby celkový look ostal chic.

BLACK AND WHITE
trends-ss2015-black-and-white-star-master-black-novesta-novestablog

There is nothing groundbreaking about this color combination, but this season is about the patterns in black and white. You can never go wrong with this!
Na tejto kombinácii veru nie je nič prevratné, ale túto sezónu ide skôr o originálne vzory a potlače čierno bielej. S touto voľbou nemáte čo pokaziť!

Photos: style.com, net-a-porter.com, novesta

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

[jr_instagram id='3']